Asus C3 Webcam 1080P 30 FPS FullHD Mikrofonlu USB Yayıncı Kamera

2.214,64 TL
408,82 TL 'den başlayan taksitlerle
2.214,64 TL
408,82 TL 'den başlayan taksitlerle

Asus C3 Webcam 1080P 30 FPS FullHD Mikrofonlu USB Yayıncı Kamera

Asus C3 Webcam 1080P 30 FPS FullHD Mikrofonlu USB Yayıncı Kamera

1080p ile Yüksek Yayın Kalitesi

Asus Webcam C3 1080P 30 FPS USB Yayıncı Kamerası en yüksek seviyelerden birisi olan 1080p kalite ile çekim yapabilmenizi sağlar. Böylelikle canlı yayın, oyun yayını, video kayıdı gibi daha pek çok farklı alanda yüksek kalite çekim yapabilmenizi mümkün hale getirir.


Her Yerde Kullanılabilir Minimal Tasarım

Alt kısmında klipsi bulunan Asus Webcam C3 1080P 30 FPS USB Yayıncı Kamerasının olabildiğince küçültülmüş tasarımı sayesinde dilediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar etrafında fazla yer kaplamamasından dolayı her yere sığdırmanız da mümkündür. Üzerinde bulunan klipsi sayesinde ekran üzerine yerleştirerek yerden maksimum tasarruf sağlayabilirsiniz de.


Kolay Bağlantı ile Hızlı Kurulum

Hemen hemen tüm bilgisayarlarla kolayca eşleşen ve kurulum için sizi uğraştırmayan Asus Webcam C3 1080P 30 FPS USB Yayıncı Kamerası en hızlı şekilde kullanmaya başlama imkanını sizlere verir. Böylelikle vakitten tasarruf ederek yüksek kalitede yayın ve video çekiminize başlamanız mümkündür.
 

Geniş Görüş Açısı ile Tek Kadrajda Birden Fazla Kişi

Asus Webcam C3 1080P 30 FPS USB Yayıncı Kamerasına yerleştirilen ve özel olarak geliştirilen iç mercek sayesinde aynı anda birden fazla kişinin kadraja sığması mümkündür. Yan yana oturan iki kişi kolaylıkla tek bir kare içerisinde yer alabilir ve böylelikle çekim için ekstra alternatifler ortaya çıkar.


Yüksek Kaliteye Sahip Görüntülü Görüşme İmkanı

Asus Webcam C3 1080P 30 FPS USB Yayıncı Kamerası geliştirilirken kullanılan özellikler arasında yayınlar esnasında görüntü kaymasının önüne geçmek de bulunur. Böylelikle kesik ya da bozuk görüntüler oluşmaz ve sorunsuz bir bağlantı gerçekleştirmeniz sağlanır.


Kesilmeden ve Takılmadan Yapılan Akıcı Kayıtlar

Herhangi bir sorun çıkmaması için bağlantısı en yüksek seviyeye getirilen Asus Webcam C3 1080P 30 FPS USB Yayıncı Kamera sayesinde bağlantı ve yayın esnasında sorun yaşama ihtimaliniz minimize edilmiştir ve böylelikle ister video çekimi, ister canlı yayın, isterseniz de görüntülü arama yapın; her an en yüksek seviyede çekim yapmanızı sağlar.

Ücretsiz Kargo
Teknowith
'ten yapacağınız 2000 ₺ ve üzeri tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo avantajı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Teslimat
15:00 ’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün
anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo’ya teslim edildiği durumda tarafımızdan sizlere bir e-posta gönderilerek bilgilendirme sağlanacaktır. 2-6 iş günü içerisinde siparişiniz teslim edilecektir.

Ödeme Seçenekleri
Teknowith, ödeme çeşitliliği ile sizlere kolaylık sağlar:
Havale/EFT seçeneğiyle ödeme yapabilirsiniz.
Tüm kredi kartlarına 6 aya varan taksitlerle ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.


Hazır Sistem Ürünlerinde Teslimat
Hazır sistem ürünleri 3 gün içerisinde kargoya verilmektedir
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...